Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.11.10, 01:04   #24
byamsterdam
Üye

byamsterdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 25
Aldığı Teşekkür: 102
Rep Derecesi : byamsterdam Karimasını arttırmak için doğru yerdebyamsterdam Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
byamsterdam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Post Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
byamsterdam, konu İsrail'in Filistin ve Gazze'de ne yaptığı değil, tarihteki soykırımlarda Yahudi Soykırımıdır.

Ayrıca yukarıda yazmış olduğunuz Adolf Hitler'e ait olduğu söylenen kelimenin Adolf Hitler'e ait olduğunu ben hiçbir yerde bulamadım. Gerek Türk sitelerinde, gerek Alman sitelerinde yazının hiçbir kaynağı yok.

Öyle sanıyorum ki bu cümle Filistin'e bir dayanışma niteliğinde birilerinden çıkmış.

Cümleyi kaynağı ile gösterebilecek olan varsa, lütfen paylaşsın.
Lale ben destekliyorum demedim zaten belirttim mesajımda da. sadece yahudilerin zamanında Almanlardan gördüğü zulüm soykırıma karşılık şimdiki yahudilerin yaptıklarını karşılaştırmak. Ha normalde filistinlilerinde israillilerinde eleştirilecek çok yönü var ama konuya başka boyut kazandırmak istedim o kadar yoksa belirttiğim gibi benim ırkçılık vs işlerle sempatimde yok olamazda. Adolf hitlerin lafına gelince bende belgeselde dikkatimi çekmişti aslı astarı nedir bilemem ama misal Gazi Mustafa Kemal "hattı müdafa yoktur,sattı müdafa vardır." diye çok söylem vardır,çok film belgeselde geçer ben yanında değilim kaynak gösterin diye söylemedi diyemeyiz değilmi. Sonuç olarak soykırımada ırkçılığada tüm ayrışımlara karşıyım.... zaten desleyenlerin insanlığından şüphe duyarım..