Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.11.10, 00:10   #9
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Almanya'ya giden var mı içinizde?

Pasaport kontrolde uçaktan inince en uzun olan kuyruğa gireceksin.

Çünkü orada AB ülkesi vatandaşı olmayanlar bulunmakta. Sonra Pasaport kontrole gelince sana tip tip bakan memura, sende dik dik bak. O şahıs senin pasaportu elinde evirecek, çevirecek arada bir suratına bakacak. Sen devamlı bak onun sıfata, sakın kafayı eğme önüne.

Gözlerinin içine bakanı görünce kuyrukları düşüyor genelde...

Sonra valizini almak için bantın başına gideceksin. İlk gidenler arasındaysan çıkacağın kapıya bir göz at. Eğer sizden önce inen Türkiyeden gelen bir uçak yoksa orada 1 gümrük memuru ya görürsün ya görmezsin.

Ama senle beraber inenler artmaya başladıkça kapıda ki gümrük memurlarınında şeye üşüşen sinekler gibi çoğaldığını göreceksin. O a'na kadar kimseyle ilgilenmeyen memurlar artık birer atmaca olmuş ve seninle beraber uçaktan inenlerin içinden mümkün olduğu kadar çok kişinin valizini didiklemek için yarışmaya başlarlar.

Hiçbirinin suratına bakmadan veya bakarsan da dikdik bakarak geç git. "Dur" derlerse gitme

Anlayacağın, işin rast giderse inişinle çıkışın arasında ki süre 1 saatle 2 saat arasında değişir...

He! Bu uygulamaları bu şekilde anlattım ama çoğu zamanda hak ediyoruz. Peynir falan götürme yanında... Bulgur olur...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.