Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.10, 16:09   #52
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ödevlere Yardım

Bu tür ödevlerden çokca hazırladığım için bir öneri sunabilirim.

(1.90 cm. boy oldu,kendini büyük adam statüsüne dahil ediyor ama sürekli benden yardım istiyor.Tembel teneke...saksısını çalıştırmak zor geliyor.)

Büyükçe bir güneş ,ışıl ışıl etrafına ışıklarını dağıtsın.Güneşin tam ortasına Ata'mızın bir potresi ve bu potresnin çevresinde okulda görevli olan kişileri temsili olarak çizebilirsiniz.

Kompozisyonun teması;Ata'mızın ışığında ilim irfan yuvasında eğitimcilerin yeni nesli yetirmesi.

Çizerdim ama buraya aktarabileceğim bir tarayıcım yok.İş yerinden olur olursa ama yarın akşamı beklemek zorunda

Alıntı:
Bu ödev bitmez...

Çokkk ödevler bitirdim Banemin ama bu cümlen bir sözü hatırlattı bana "Bir çocuğun birden fazla ebesi olursa o çocuk yamuk gelir" mişşşş....

Falla ben demedim bu sözü rahmetli anneannemden duymuştum.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.