Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.10, 15:17   #3
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çevre Bakanlığından hanımlara uyarı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MEGAN Mesajı göster
Kullanılan yağlar büyük şehirlerde firmalar tarafından toplanarak yeniden ekonomiye kazandırılmakta .

Eğer böyle bir imkan yoksa ,bu atıkları tarımsal üretim yapılmayan veya ağaç,çiçek vs şeylerin mevcut olmadığı alanlara dökmek en uygunu olacaktır .

Bildiğim kadarıyla atık bir yağ toprağa döküldüğünde bir kaç mt derine kadar sızmakta, toprağın yapısını bozmakta o yüzden hiç bir işe yaramayan toprağa dökmek daha uygun olur diye düşünüyorum .

Çocuklarımızın geleceğini yok etmek de,korumak da bizlerin ellerinde.

emilio santos---> Bilinçli, bilgili ve paylaşımcı bir üye olarak her zaman sevilenlerden oldun. Tek eksiğin Türkçe karakterler.
Türkçe karakter kullanmak konusunda daha hassas davranmanı bekliyoruz
Sevgili emilio santos ,duyarlılıgın için çok teşekkürler .
Bundan sonra dedigin gibi yazarım .
Ancak herkesin yazılarında kullandıgı bir imza yontemi var ,bende yazdıgım harfler (kullandıklarımın hepsi zaten türkçe karakterler ),kelimenin anlamını bütününden degiştirmediği için özellikle o şekilde yazıyorum .

Ama dediğim gibi bundan sonra söylediğin şekilde yazarım .

Sizden yönetim olarak bir ricam var ,mesajların altına Düzeltme butonu koyarsanız hata yaptığımız zaman bunu farkettigimizde düzeltebiliriz ,ama ne yazıkki bu imkan her mesajda yok .

Mesela şu anda yazdıgım mesajın alt bölümünde bu imkan varken ,siteye yollanan bir çok yazıda düzeltme butonu yok( özellikle baktım ,çogunda mevcut degil ).

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.