Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.10, 19:45   #5
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çevre Bakanlığından hanımlara uyarı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MEGAN Mesajı göster
Sevgili emilio santos ,duyarlılıgın için çok teşekkürler .
Bundan sonra dedigin gibi yazarım .
Ancak herkesin yazılarında kullandıgı bir imza yontemi var ,bende yazdıgım harfler (kullandıklarımın hepsi zaten türkçe karakterler ),kelimenin anlamını bütününden degiştirmediği için özellikle o şekilde yazıyorum .

Ama dediğim gibi bundan sonra söylediğin şekilde yazarım .

Sizden yönetim olarak bir ricam var ,mesajların altına Düzeltme butonu koyarsanız hata yaptığımız zaman bunu farkettigimizde düzeltebiliriz ,ama ne yazıkki bu imkan her mesajda yok .

Mesela şu anda yazdıgım mesajın alt bölümünde bu imkan varken ,siteye yollanan bir çok yazıda düzeltme butonu yok( özellikle baktım ,çogunda mevcut degil ).
Mesaj düzenleme imkanı sadece 30 dakika oluyor, sonrasında düzenleme butonu çıkmıyor mesajın altında.

Yazdıktan sonra, mesajı göndermeden son bir kez daha bakarsan düzenleme şansın olur zaten.

Anlayışın ve kibarlığın için teşekkür ederim.