Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.12.10, 20:07   #4
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cengiz Han (1167 – 1227)

Ben bir Moğol'un Türk'ü sevmesini beklemiyorum. Türklüğü kabul etmesini de. Ben tarihten sayfaları şöyle bir karıştırdığımızda ortaya çıkan kaba sonucu söylüyorum.

Bulgar ve Macarlar'ın da Türk olduğu bilinen bir gerçek iken, bunu kabul etmemeleri, bizlerin de bunu üstüne basa basa söylemediğimizi de hatırlatmak isterim.

Öte yandan Macaristan'da Türk (Hun) olduğunu söyleyen ve Turancı çizgide dava yürüten gruplar vardır. Şimdi onlar mı doğru söylüyor, diğerleri mi? Sanırım tarih sayfalarına bakmalı.

Demem o ki, Moğol yurdunda birileri öyle düşünüyor demek kanıttan uzaktır.

Burada ben aksini düşünüyorum diye de bir şey kanıtlamış değilim. Araştırmalara kulak veriyorum sadece.