Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.10, 00:27   #40
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Neden Forum Gerçek

Googledan arama yaparken, tesadufen buldum burayi.guzel ve konulariyla zengin bir yer gibi geldi.oyle kapi arkasinda saklanmayi oldum olasi sevmedigim icin hemencecik uye olayim dedim.

İlk girdigim, sizlere merhaba dedigim askeriye tadinda, nizamiye kivaminda olan tanisma bolumundeki sicak karsilama ''heyyoo, ben burayi cok begendim, supermisss, tam bana gore, wonderfull'' nidalari esliginde burayi benimseme hissi yaratti bende.

İki muhabbetin beli kirilabilecek kadar duygulu, fikir alisverisinde bulunulabilecek kadar bilgili, hocam bikmisim dunyanin derdinden kederinden, ben mizahimi yaparim gulerim eglenirim, esprileri ard arda patlatir, samimi yaklasimlar sergilerim, kah gulerim kah guldururum komikim ben, espriliyim, bir numarayim, nambirvaneyim dedigimde kimsenin alinmayacagi guzel bakip guzel gorebilen, annemin beni disari salarken oynayabilirsin, uslu, hanim (efendi) dedigi insanlarla dolu bir forum burasi

Ee hepimizin zamani degerli nihayetinde.bu degerli zamanimizi degerli kisilerle gecirmek gerek.

O yuzden neden olmasin...