Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.10, 01:28   #20
Yavuzhan
Gerçek Üye

Yavuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 54
Ettiği Teşekkür: 994
Aldığı Teşekkür: 3505
Rep Derecesi : Yavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bir kere aldatan bir daha aldatır mı?

Hadi bende müdahil olayım..

Şimdi konuyu okurken taa en baştan bir hata yapılıyor.. Peşin hükümlü davranılıyor..

Aldatan erkeğiele veren davranışlar başlığına bir bakın birde kadın başlığına bir bakın lütfen öncelikle.. Biri anasayfa haberi diğeri 3. sayfa haberi gibi..

Ben şunu anlamıyorum..Anlamakta da zorluk çekiyorum..

Bir erkek, kadını kimle yada neyle aldatıyor?

Siz hiç gazetelerde.. X isimli erkek karısını Malta cinsi keçiyle aldattı! Malta keçileri doğurganlıklarıyla bilinirler diye...

Yada Y isimli şahıs karısını boz eşşekle,mahallenin köpeğiyle bilmem şunla bunla aldattı diye haberler okuyormusunuz?

Erkek kadını aldatır mı? Aldatır.. Fakat Aldattığı kadında aynı zamanda başka bir erkeği aldatıyordur...

Bu olayda kimse masum değil....