Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.10, 01:43   #51
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Aşk mı? Para mı ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi axoy Mesajı göster
Papazulya;
cok olup azdirmayacak, az olup gezdirmeyecek, ele gune muhtac etmeyecek kadar paranin olmasi sart.para olmayinca askiniz ne kadar buyuk olursa olsun yenik duser gunumuz hayat sartlarina.iki gonul bir olunca samanlik seyran falan filan da laf.kimse oturup saman yemiyor.

Fikrini beyan etmişsin, teşekkürler de lütfen Türkçe imla kurallarına uyarsan daha da memnun oluruz.

Aslinda hep dikkat edip ozen gostermeye calisirim bu konuya.Bu sefer nasil olduysa hic duzeltme yapmadan cevapla butonuna bastim.Bundan sonra daha da dikkatli olurum.Uyariniz icin tesekkur ederim axoy.