Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.12.10, 15:17   #12
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Üniversitelerde ki türban yasağı kaldırılmalımıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Bugün türban diye ortalığa kendini atan kişilerin bir çoğunun kılık kıyafetine bakın. Bunların içinde vücut hatlarını ortaya çıkartan kıyafetler giyenleri gördükçe insanın aklına şu soru geliyor: Vücut bu kadar ortaya serilirken, sadece gizlenmesi gereken saç mı oluyor?

Abartılı makyaja deyinmek bile istemiyorum.
Bu konuda çok haklısın LaLe , islami giyimde vücut hatları asla belli olmamalıdır ,saçı örtüp vücut hatları belli olduktan sonra türban takmanın tek manası kalıyor ,oda modaya uyma sevdası .

Eger bir hanım dini inançları geregi başını örtüyorsa zaten giyimindede ,bu ayrıntıları asla göz ardı etmiyor .

Ama sırf sagdan soldan görüp onlara uyayıp diye giyinmeye kalkanların yüzünden dindar kesim hanımları oldukça zor durumda kalıyorlar ,huzursuz oluyorlar .

Kimsenin kimseyi huzursuz etmeye hakkı yok .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.