Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.12.10, 17:29   #3
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sevmek Bana Yaramıyor Anne

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi KimsE Mesajı göster
Resimler ile şiir çok uyumlu
Şiir sana ait ve şiirdeki emeğin kadar resimlerdeki çabalayışında çok güzel olmuş.

eline sağlık
Hemen bir duzeltme yapayim KimsE.Siir bana ait degil .Bana ait siirleri kendi sayfama ekliyorum.Alinti bir siir bu.Kimin yazdigini arastirdim ama bulamadim.Emege saygi taraftariyim diyerek cekileyim ben koseme ve sizi bu guzel siirle bas basa birakayim.Okuyun yureginiz demlensin efendimHer kim yazdiysa yuregine saglik, bayagi bir dokundurmus gercekten de.