Konu: Günaydın
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.12.10, 10:59   #1505
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Günaydın

Gunaydin ayak uclarindaki karlara aldiris etmeden gunesli sabahlari gozbebekleriyle selamlayan zamansiz acmis yeni dogan gelincikler...Zamansiz uyanmis olabiliriz kis uykularindan ama yine de birbirimizin yuzunde gordugumuz gulusleri bahar olarak dusunmeliyiz...
Gunaydin ayni gokyuzunun altinda bulusup icimizi isitacak kelimeler demleyen Forum Gercek ahalisi...
Beyaz karlarin istila ettigi bu sehirden ve yeni bir gunden merhaba...Koca cinar agacinin yorgun kanatlarini koparamaz degil mi bu kara kis?Kokleri toprakta kalmis bir gelincigin bu kis sabahinda gunese gulumsemesi kadar sicak bir gunaydin herkeslere...

Vay bee yine neler yazmisim ben boyle, yine neyin pesindeyim.Halbusem herkese gunaydin de gec.Illa kelime yapacak, illa insanin icini titretecek cumleler kuracagim he.Annem ovunmeli boyle bir kizim var diye.Hatta her gece hatim indirmeliSuphaneke...Amin...