Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.12.10, 01:36   #3
vatansever
Üye

vatansever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 52
Aldığı Teşekkür: 244
Rep Derecesi : vatansever Karimasını arttırmak için doğru yerdevatansever Karimasını arttırmak için doğru yerdevatansever Karimasını arttırmak için doğru yerdevatansever Karimasını arttırmak için doğru yerdevatansever Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ben mavi gözlerinde gördüm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
O mavi gözlerde görülenlere kelimeler yetmez.Kaleminiz daim olsun.

Küçük bir eleştiri yapmak istiyorum izninizle;
Noktalama işaretlerini kullanırsanız okurken dizeleri daha bir anlam katacak.Vurgu acısından..."sen ki","diyordun ki"....ekler de aynı zamanda...
Çok anlamam ama

Düzenleme içinde Lale'ye teşekkürler
eyvallah başakça kardeşim o şiirin otantik güzelliğini sunuyor anlam yüklemesi açısında ben öyle içimden geldiği gibi yazdım ama siz farklı değerlendirebilirsiniz bu arada

ATATÜRK şiirlerime yeni bir yazılım ve resim emeği katan gizli kahramanlar olur ya eksik kalan bir çok düzenlemeyi tamamlar lale kardeşim bu çok ve heleki o kadar ihtiyaç duyduğumuz bu karanlık ve aşağlık günlerde ATATÜRÜMÜZ'E sadece yazılarla şiirlerle sahip çıkılmanın yetmeyeceğini

görselliğin daha etkileyici olacağını göstermiş lale kardeşim hakkını bilmem ki nasıl öderim emeğine katkısına sunumuna candan teşekürlerde yetmiyor

o ruhu yansıtması unutulmaz estantaneleri sunmasından dolayı minettarım sevgi ve saygılarımı gönderiyorum kendisine emeği yüreği ömrü geleceği dert görmesin........

Konu vatansever tarafından (17.12.10 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.. Sebep: harf eksikliği
vatansever isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla