Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.10, 21:07   #19
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Elektrikli Sandalyenin Tarihçesi / Kullanımı

Sandalyeler estetik acısından çok çirkin yahu...bunların sallanan cinsinden imal etmemişler mi?Hani sallanırkene daha iyi şey olur babında demiştim

Şaka bir yana ürkütcü...elektrik akımı verilerak cız bız usulüyle hayatına son verileceğini bile bile gidip orada sakince oturmak her baba yiğidinin harcı değil.Gerçi gözünü kırpmadan da İnsan hayatına kast ediyorsa demek ki rahatça da oturablir.Ben olsam sandalyelerin oturak kısmına toplu iğne koyar öyle oturttururdum

Böyle bir sandalyeden de İmralı'ya hediye edilse ya

Harika bir konu olmuş ellerine sağlık...Teşekkürler Lale..

Birde korkunç bir müzik eklesek tadına doyum olmaz hee

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.