Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.10, 21:01   #46
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Merhaba ben geldim:)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi saharay Mesajı göster
Beni hoş karşılayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bu forumu keşfetmeden önce başka bir foruma daha uğramıştım. Nedense sürekli uyarı ve ceza verdiler o forumda bana.
En sonunda da banlamışlar beni. Valla bir suçum yok desem ne dersiniz bilmiyorum ama sizlerle ceza alma sebebim neydi paylaşmak istiyorum. Ya ben de cidden sorun var ya da diğerleri sorunlu bir türlü çözemedim. Kadının biri kocasının cinsel duygularını yok etmek için büyü tarifi istemişti o forumda ve başka bir kadında bu tarifi yazmış.
Ben de konuya ülkemiz içinde bir büyü yapında ülke feraha kavuşsun diye yazdım.
Bu yorumu sildiler.Ben de bu sefer bir erkek yada kadın kim olursa olsun insanların cinsel duygularını yok etmek için büyü yapmak insan haklarına aykırıdır yazdım.
Bu yorumuda sildiler ve bana ceza verdiler.Sebep ise kimseye karışamazmışım herkes istediğini yaparmış. Sonra hangi moderatörü seviyorsunuz diye konu açtı bir üye ben de hiçbirini sevmiyorum çünkü moderatorlük yapmayı bilmiyorlar. Moderator olmak sadece yorum silmek değildir yazdım.Bu yorumum yüzünden yöneticilere hakaret ve küçük düşürücü yorumda bulunma yüzünden ban yediniz yazarak yasaklamışlar beni.
Şimdi eleştirilerinizin başımın üstünde yeri var.Cidden sorun ben de mi sizce?

Bu yaziyi okuduktan sonra okkali bir hos geldin demek istiyorum.Hos gelmissin saharay.