Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.10, 10:45   #7
ermayduran
Yeni Üye
ermayduran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0
Rep Derecesi : ermayduran kendisini henüz tanıyamadık
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yurt dışında lisansüstü eğitim

Sayin kumsal oncelikle ilginiz icin tesekkur ederim. Ingiliz egitim sistemi ile ne kadar tanidiksiniz hic bir fikrim yok, Liverpool universitesi normalde "exemption" adi altinda kredi transferi olarak sayilabilecek durumlara cok sicak bakmamaktadir. Ote yandan normalde sahip oldugunm bilgilere dayali olarak Turkiye'de dahi bir yuksek ogrenim kurumu icerisinde bile bir lisans ustu progrqamindan bir baskasina gecis yapmak cok zor ve YOK direktifleri dogrultusunda, Lisansustune devam ettiginiz kurumun da onayi ve sartlarini doldurmadan boyle bir girisime kalkismak olagan disi bir durumdur.

Eger bu konuda ciddi bir girisime kalkismak istiyorsaniz size tavsiyem bana dogrudan email yoluyla temas kurabilirseniz net durumunuzu aciklamanizi rica ediyorum.

su anda masterinizin hangi asamasindasiniz? ( tez yazimi asamasindamisiniz veya programin sadece belli derslerini mi tamamladiniz?)

Neden ozellikle Liverpool Universitesini tercih edecek olursunuz?

Neden Ozellikle online yoluyla masterinizi tamamlamak istiyorusunuz?

Acikcasi bana tam anlamiyla buna benzer sorulara yanit olacak bir motivasyon mektubu seklinde bir email gondermenizi ve ek olarak da guncel ingilizce CV/Resume'nizi gondermenizi rica edecegim.

Saygilarimla

Ermay Duran