Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.12.10, 23:20   #9
kumsal
Üye

kumsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 197
Aldığı Teşekkür: 428
Rep Derecesi : kumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerdekumsal Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
kumsal - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yurt dışında lisansüstü eğitim

Ermay kardeşim,

Konuyla ilgilendiğiniz için öncelkle teşekkür ederim ,ben liverpool ünv. şu an tercih edemem dışarı gidecek imkanlarım yok zamanım kısıtlı ancak online yapabilirim iki dil billiyorum ekoınemik anlamda ithalat veya ihracat konusunda kendimi geliştireceğim proglramlara ihtiyacım var bir de ben akademik kariyer kesinlikle istemiyorum reel sektörde düşünüyorum uluslararası bir takım baglantılarım var bunları ekonomik anlamda faydaya ve ükeme katkıya dönüştürmek istiyorum saglık alanında eğitim gördüm ama istemiyorum iş kurmak konusunda ciddi atılımlarım var ,uluslararası ingilizce işletme ve ekonomi proğramlardan haber verirseniz sevinirim , özellikle enigma izmit ticaret odası olabilir .

tüm ortadoğu ve ab ülkeleriyle kontak kurabilirim ,saygılar selamlar.