Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.12.10, 00:09   #36
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Van'daki bir köy okuluna 5 dk'nızı alacak bir yardım.Hiçbir maddi ta

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ulasbasoglu Mesajı göster
destek veren arkadaşlara teşekkür, okuyup ta vermeyenlere teessüf ediyorum.

günde en fazla 10 kişiye düştü destek sayısı.

şöyle birşey var ki ben o okulda çalışıyorum diye bu benim boynumun borcu değil. Bu aynı ülkede yaşıyoruz diye hepimizin boynunun borcu..

her şeyin üç kağıt olduğu dünyada bu tarz bi isteğin bile altında bir dalavere arayanlarımız mutlaka olmuştur.bunu da normal karşılıyorum.

lütfen sözlerime gücenmeyin buradaki destekler çok hoşuma gitti ama inanın bu kadar fazla üyesi olan bu forumdan daha fazlasını beklerdim. kendimizi inandırmadıysak bu ne benim ne de sizlerin suçu..

değerli lale hanıma teşekkür ediyorum konuyu buraya taşıdığı için. konu lütfen biraz daha burda dursun lütfen biraz daha gayret edelim..

yanlış bir sözüm olduysa affola.

saygılarımla...
Bu mesajı en az 10 kez okudum, her defasında yazmamak için direndim...

Sizin bize teessüf etme hakkınızın olduğunu hiç mi hiç düşünmüyorum... Zira üzerimizde hiç bir hakkınız yok...

Face den pek anlamam, buna rağmen oraya girip destek olmaya çalıştım.. İlk denememde başaramadım, tekrar denedim.. En az 20 dakikamı bir tık yapmak için verdim...

Başaramayanlara teessüf etmekten çok gayretleri için bile teşekkür etmek gerekir...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.