Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.12.10, 02:19   #7
eko67
Üye

eko67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 16
Ettiği Teşekkür: 252
Aldığı Teşekkür: 436
Rep Derecesi : eko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
eko67 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selamünaleyküm :)

Selamunaleyküm değerli arkadaşlarım, hepinize sonsuz teşekkür ederim, hoşgeldin diyen dilleriniz yorum yazan elleriniz dert görmesin inşallah.
Değerli arkadaşlarım, evet enson finduk toplamaya gitmiştim, finduk toplaması bittikten sonra dinlenme fırsatı bulamadan uzun araçla uzun yollara gittim, sebep, komşum olan tır,cı meslektaşım ceza puanı nedeniyle ehliyetini kaptırmış borç içinde yüzen o arkadaşıma yardımcı olmak için bir müddet tır şoförlüğü yaptım, ereğli erdemirden tırakya, ege, akdeniz arasında mekik dokudum, o nedenle forumdan biraz uzak kaldım, arkadaş ehliyetini aldımı derseniz malesef alamadı nedense şubatta tekrar kursa girmesi gerekiyormuş.
Ben yaşım nedeniyle yorulduğum için biraz istirahate çekildim, forumda olmadığım zaman bilinki yine uzun yola çıkmışımdır yoksaki evde olmuş olsam foruma girmeden duramam.
Tekrar hepinize teşekkür eder, sağlıklı, neşeli günler dilerim, görüşmek üzere
eko67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz eko67'in Mesajına Teşekkür Etti.