Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.10, 15:36   #2
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2 adet sorunum var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Nazlı Mesajı göster
Bu Üye sistemizde bulunamıyor:
D@rk@ng€L

Selam FG ailesi , birinci sorun üstteki ve dream adlı üyedede aynı problem çıkıyor.Bu arada burdan meleğime sesleniyorum bende iyiyim canım valla öm atamıyorum sistemde yokmuşsun neden böyle bir hata veriyor önceden yoktu olmadı meleğim değişelim nickini

diğeri ise albüm kısmına resim koyamıyorum
Bu resim, bütün albüm dosya büyüklüklüğünüzü geçer 26.3 KB (Kilobyte).
şu hatayı veriyor.Bunu da önceden göremiyordum .
Birinci sorunun @, € gibi karakterlerin mesaja yanıt yazdığında değişik şekillere girmeleri sonucu oluşuyor. Yani, mesajı yanıtla dedikten sonra kime kısmında ismi sil ve yeniden yaz. Zaten iki karakter yazınca seçenek çıkıyor

İkinci sorununu ben yaşamamıştım. Albüm eklemiştim. Sıkıntı sonradan oluşmuş ise bilemiyorum.