Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.12.10, 04:47   #43
Purkinora
Ziyaretçi
Purkinora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: Msn'de en çok hangisine kızarsınız???

Msn Messenger programını hem is hemde yakınlarımla görüsmek için kullanıyorum. Bir zamanlar arkadaslarımdan biri bana yazı yazmıs ve ona cevap vermedigim için alınganlık yapmıs. Daha sonra kayıkhanede görüstügümüzde bilgisayar basında olmadıgımdan ötürü yazamadıgım açıklamasını yapmıs olsam bile yinede ısrarla öyleseyleri sevmedigini, kendisine illaki cevap verilmesi gerektigini söyledi. Yahu güzel kardesim bilgisayar basında degildim diyorum ama anlatamıyorum. Gereksiz gereksiz alınganlıklara gelemiyorum. Baska yerdeyken nasıl cevap vereyim sana yani?

Birde is konusu var tabi. is için konusurken karsı taraf yüzünü görmedigi, tanımadıgı veya kafasında kendince basit bir profil olusturdugu için saçma sapan konusmaya baslıyor. Bir defasında is yerime uzaktan baglanarak program kuracak olan bir sirketin elemanıyla görüsürken adam benimle öyle asagılayıcı, öyle küçümseyerek konusuyor ki delirmemek elde degil. Parasıyla yaptırmıyor muyuz kardesim? Köpek gibi yapacaksın sen benim dediklerimi. Hani bizden yana bir sorun olsa neyse. Bir program kuracaksın da elli saat artistlik yapacaksın öyle mi? Aradım bunların sirketlerini ve yetkilisiyle görustüm. Arkadası degistirdiler ve yerine yeni bir görevli koydular.
'in Mesajına Teşekkür Etti