Konu: Günaydın
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.12.10, 11:47   #1632
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Günaydın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Başakçacım sana keyifli tatiller diliyorum canım İnan ki bir gram bile kıskanmadım. Hele ki bu hasta halimle çalışmak zorundayken hiiiççç kıskanmadım seni.

Sadece parçalayasım geldi.

Hı hı kıskanmadın biliyorum .O zaman 30 günlük 2010 yılı iznim duruyor.2011 de bir 30 gün daha eklenecek üzerine...Bu kullandığım izin 2009 yılından kalan kırıntılar yanacaktı da hani yanmasın gelip forumda sevdiğim dostlarımala biraz daha fazla zaman geçireyim diye aldım

Hani kıskanmadın ya ondan şeyettiydim

(Allahtan İzmir-İstanbul arası 7-8 saat sürüyor.)

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.