Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.01.11, 01:29   #17
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yılbaşı Hristiyan Kutlaması Değil Eski Bir Türk Geleneğidir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Purkinora Mesajı göster
Yalan olarak görüyor olmam saygı duymadığım anlamına gelmez. Kim neye inanıyorsa inansın. Diğerlerinin inançları benim için yalan olduğundan ötürü Elhamdülillah Müslümanım diyorum zaten. Görünen köy kılavuz istemez. Adamlar elektriğe bağlı el sallayan tanrıya inanıyorlar. Saygı duymasına duyuyoruz da, sırf saygı duyacağız diye yalan olmadığını inkar edecek değilim. Ben onlarınkine yalan dediğim için tarih boyunca bana hiçbirşey olmadı. Ama onlar benimkini inkar ettikleri için tarih boyunca felaketle ödüllendirilmişlerdir. Yoksa öteki türlü bize ne olduysa benliğimizden ve inançlarımızdan uzaklaştığımız, şaşırdığımız, şüpheye düştüğümüz için olmuştur. Sizler beni yanlış anlıyorsunuz. Camiide dua edenlerin beyhude olup olmadığını mı sorgulayacağım ben şimdi? Ben bu karşılaştırmayı yapacak kadar uzak değilim bu dinden. Bu karşılaştırmayı yapmayacak kadar tanıyorum İslam dinini.

Kırmızı yaptığım yeri anlamadım. Elektriğe kim bağlı ve el sallıyor?

Şimdi burada Hristiyanlıkta yalan olan ne diye soracağım, kendi tespitlerinden yola çıkacaksın ki, bu yanlış olur.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.