Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.01.11, 13:52   #40
OkyanusunKalbi
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 616
Ettiği Teşekkür: 27529
Aldığı Teşekkür: 40364
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günaydın | 2011

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kumsal Mesajı göster
Teşekkür etmeyi borç bildiğim en güzel üç insan;

Hayatımda yeni bir başlangıç yapmama vesile olan bu arkadaşlarıma bir teşekkür etmeyi bir borç bildim . Biliniz ki en mükedder ve en nazenin günlerimde benim yanımda olan ve bana moral desteği veren bu arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum , bu günlerde yanımda olmanız benim için asla unutulmaz

başta en değerli ve yeri doldurulamayacak biri , ben denize düşmüşken elimden tutan ,ırmaklarda boğulmak üzereyken benimle derinlere dalan elimden tutup yaşama bağlayan Okyanusun kalbi binlerce kere bin teşekkür ederim

bana karşı nasihatlarıyla yanımda olan Lale hanıma , yol göstermesine ve çözüm üretmesine ve benim dertlerime anlayışla yaklaşmasına anlatamayacağım daha nice dostluklarına ne kadar teşekkür etsem azdır bana yaşama sevinci aşıladınız teşekkürler,
intiharın köşesindeyken şefkat ve dostluğunu esirgemeyen ve beni kardeş olarak seçen Öykü hanıma kardeşlerin arasında nezaket ve zerafetiyle yanımda oluşuna binlerce teşekkkür ederim

ve Adını sayamadığım başka nice sevdiklerimle , beni yaşama bağlayan bir nebzecik yaşam sevinci kazandıran herkese teşekkürlerim bir borç biliyor ve saygılarımı sevgilerimi sunuyorum.

Güzel sözlerin için asıl ben teşekkür ederim Kumsal.

Daldım sohbete tünaydın demeyi unuttum Herkese güzel pazarlar..