Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.11, 19:56   #1
Dolunay
Tam Üye

Dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 70
Ettiği Teşekkür: 424
Aldığı Teşekkür: 1702
Rep Derecesi : Dolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma

Yazar: Arthur Conan Doyle
Çeviren: Deniz Akkuş
Yayın: Beyaz Balina Yayınları

Doktor Watson, eski bir arkadaşının yardımıyla tanıştığı Sherlock Holmes'la Baker sokağındaki bir daireyi paylaşmayı kabul etmiştir. Fakat Holmes'un tuhaf huyları ve belirli bir mesleğinin olmaması, Watson'un kafasında bir takım soru işaretleri uyandırır. Brixtone sokağındaki boş bir evde, korkunç bir cesedin bulunmasıyla, kafasındaki tüm bu soruların cevabını alacaktır. Holmes, çok uzun yıllar öncesine uzanan ve iki kıta da süren, heyecan dolu bir maceranın arkasında yatan gerçekleri, birlikte çözmek için Watson'ı, bu soruşturmaya katılmaya davet eder. Böylece tuhaf keşiflerle dolu bir serüven başlar. Olayın üzerindeki sır perdesini üç gün içinde aralamayı başaran Holmes, olağanüstü dedektiflik becerilerini sergileyerek yeni arkadaşını, etkileyip, hayrete düşürür. Bu çok önemli soruşturmayla, dedektiflik dünyasındaki en ünlü beraberliklerden biri de başlamış olur.

(Ben okudum gayet güzel bir kitap okumayan varsa öneriyorum.)

Gözümü Boyamaya Çalışma !

Benim Dünyam Zaten Rengarenk !!
Dolunay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Dolunay'in Mesajına Teşekkür Etti