Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.01.11, 17:38   #298
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günaydın | 2011

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Çöllerde olup yananlara... Kutuplarda üşüyenlere... "Özledim seni" karşılık "GİT" diyenlere... Azraille dalga geçenlere... Polyanna yosması gibi karakter çizenlere... Kahraman korkaklara... Rüyasında o şapşal herifi görüpte deli dohturuna koşanlara... Telefonda moku ile kavga ediyormuş gibi böğürenlere... Son model lakşırı taşıtların içinde Azer Bülbül ile titreyen kırolara... Dışarda mutlu aile tablosu çizipte evde ana avrat birbirine girenlere...vs.vs.vs.(Liste çok uzun lakin çok işim var.Gerisini siz tamamlayınız) Günaydın... Günaydınn... Günaydınnnn....

Ben bu kategorilerden hiç birini sevmedim bana uymuyor ne yani şimdi bana günaydın yok mu

Gerçi artık günaydınlık bi durumda yok ya neyse