Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.11, 22:14   #8
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 494
Ettiği Teşekkür: 42745
Aldığı Teşekkür: 74656
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Demlenen Yürek...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Yazdıkların hayatın içinde yaşanılan olduğundan, herkesin ucundan tuttuğu bir yeri var.
Teşekkür ederim Lale...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Papazulya Mesajı göster
Yine guzel bir yazi; ince, narin bir bardakta sunulmus, en tavsan kanindan, sicacik ve samimi...
Avuc iclerini isitmakla birlikte ayazda kalmis soguk yureklerin de buzunu cozer bir kivamda.
Ama okudukca bardaktaki cay azalacak, her yudumda bardak daha da soguyacak. Onun icin bardaklar hic bos kalmasin diyorum ben.Yurekleri demlemeye devam...
Yureginin demi zaval gormesin Banemin.Tesekkurler...
Bu güzel yorum ve yazıdaki katkın nedeniyle aynı şeyleri bende senin yorumun için sana diyorum (Bu cümleyi bir daha bana kurdurtamazsın ona göre)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Tam kıvamındasın yine Banemorum.
Teşekkür ederim Smy. Umarım zehir zıkkımı kast etmemişsindir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Muhtemelen deli oluyor ama hiç bir şey diyemiyor.
Deli olmama imkan ve ihtimal yok. İnan bak!..

Zaten öyleyim...

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.