Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.02.11, 15:14   #18
Faith Wood
Üye

Faith Wood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 195
Aldığı Teşekkür: 372
Rep Derecesi : Faith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaith Wood Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Faith Wood - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Üniversitelerde ki türban yasağı kaldırılmalımıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi tufan2006 Mesajı göster
kişilerin eğitim hakkı, kılık kıyafet kanunlarıyla sınırlandırılmamalı.

21. yüzyılda yaşıyoruz; ortadoğudaki, güney amerikadaki kimi ülkelerin hala diktatörlük rejimleriyle idare edildiğini öğrendiğimde gülünç duydum, utanç duydum.

bu ülkleri bir an için hayalinize getirin bana hak vereceksiniz. aynı şekilde kılık-kıyafet uygulamalarıyla eğitim hakları elinden alınan kızlarıda hayal edinin, başka ülkeden bakarak hayal edin; ülkemiz adına ne kadar gülünç olduğunu ve utanç duyacağınızı umuyorum. üstelik kız çoçuklarının okumasına ön yargılı bakan bir toplumda olduğumuzu düşünerekten bir de bu öğrencilerin önüne böyle basit engeller çıkarmak; kız çoçukalrının okumasına ön yargılı insanların kalıplarından tabularından kurtulamamış insanların ekmeğine yağ sürmez mi?

Kız çocuklarını okutmamak geri kafalılıktır.Bu gerikafalılar kız çocuklarını okutmuyorlar diye Türkiye Cumhuriyeti kendi düzeninden ödün vermek zorunda değildir.Düzen böyle kurulmuş böyle devam edecek!
Faith Wood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Faith Wood'in Mesajına Teşekkür Etti.