Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.02.11, 17:22   #24
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Üniversitelerde ki türban yasağı kaldırılmalımıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi tufan2006 Mesajı göster
Attaürk'ü din dışı göstermek Atatürk'e haksızlıktır.

Cumhuriyet kurulurken başı kapalı kadınlar, sarıklı insanlar cephanelere mermi taşımıştır. Elini taşın altına sokan binlerce dindar insan olmuştur. Atatürk'ün devrimlerine karşı bir kaç istisna dışında karşı gelen olmamış, kabul etmişlerdir (örnek dindar bir şehir bilinen kastamonu halkı şapka giymeyi benimsemiştir). Atatürk'ün en yakın arkadaşları arasında 5 vakit namaz kılan insanlar vardı. Örnek Mareşal Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir, Milli Şair Mehmet Akif o dönem insanıdır. Hepsi Atatürk'e yardımcı olmuşlardır.

Lütfen kendi görüşlerinizi yansıtırken Atatürkü karıştırmayın, ancak laiklik uyarısı yapabilirsiniz. Yani dini bir düşünceyi forum açısından uyaracaksanız Atatürk'ü katmadan ancak laiklik uyarısı yapabilirsiniz.
Bunu bana hitaben yazmak çok büyük bir gaflettir. Ben ve Atatürk'ü din dışı göstermek, öyle mi? Yazımın neresinde bunu belirtmişim? Alıntı ile gösterin lütfen.

Yazdığımı anlamadan yorum yapmışsınız, onun için kıyafet konusunda yazdığınıza bile değinmeyeceğim.

Kendi görüşlerimi yansıtırken Atatürk'ü karıştırmaman mümkün değil, çünkü en büyuk feyz aldığım kişi Atatürktür. Atatürk demek de laiklik demektir.

Yazdıklarımı tam olarak anlamadan bana yanıt vermeyin.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.