Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.11, 14:30   #25
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yedikule Zindanları | Duvarlarındaki Haykırış

İlave resimler için teşekkürler ReaL,

ellerine sağlık.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Konuya ilk girişte beni karşılayan müzik, anında içine çekiyor insanı.

Sonra başlayan anlatım ve o anlatımı tamamlayan resimler...

Bir anda kendimi Yeniçeriler arasında ki Genç Osmanın yerinde buldum. Kimbilir neler düşünürdü o yaştaki bir çocuk o iri kıyım adamların arasında?

Sonra o avluda bir daha görüp göremeyeceğin gün ışığına son bir kez bakmak ve o kalın duvarların arkasına atılmak...

Bu nasıl konu hazırlamaktır ya!

"Çıkarın beni bu zindandan" diye bağırasım bile geldi...

Başta LaLe olmak üzere emeği geçen herkese yaşattıkları, hissettirdikleri ve öğrettikleri için teşekkür ederim...
Konuya her girişimde bende kendimi hep Genç Osman'ın yerine koyarım. Bir sürü ağzı salyalı köpeğin arasında sürüklenen Genç Osman...

Osmanlı katillerle doluymuş. Nesiyle övünülür bilemem.

Sen gel bakayım artık oradan dışarı, yeteri kadar içeride kaldın Banemin, hadiiii!!!!
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.