Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.11, 11:00   #2
-düz mahalle sakini-
Üye

-düz mahalle sakini- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 125
Aldığı Teşekkür: 319
Rep Derecesi : -düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde-düz mahalle sakini- Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Aşkın Gözyaşları Tebrizli Şems - Sinan Yağmur

-Kitaptan ufak bir alıntı -

Alıntı:
Bir dükkana girdim, iğne iplik istedim.
Tüccar:
- hangi söküğünü dikeceksın divane adam, geldin pirimiz darmadagın ettindefol git dıye beni dükkandan kovdu. Dükkandan cıkarken sadece gözümün ucuyla süzdüm adamı. Dısarı cıktıgımda ardımdan büyük bır gürültü ile taş binanın çökme sesi geliyordu ...

ELİF ŞAFAK ın AŞK isimli katabıyla kıyaslayarak okunursa sonuçlu olumlu olmaz. aşk başlı başına bir şahaserdi çünkü...

Bu kitap Sems i cok daha yakından tanıma fırsatı veriyor...

Alıntı:
O, ne arş'a '' Ey levham'', ne cennet'e ''Ey cennetim'', ne ateş'e !! Ey ateşim'' dedi.. asilere '' Ey kulları'' dedi.. bu sana yeter bir övünçtür ..

Bu satırda ne çok şey anlattı kitap bana

.

taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olmaz..
yüzük olmak dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır....

.
-düz mahalle sakini- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz -düz mahalle sakini-'in Mesajına Teşekkür Etti.