Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.11, 21:25   #10
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ''Sevgililer Günü'' Yasaklandı

Alıntı:
sevgiliye illa bu gunde mi hediye verilir ?
O gün asıl kutlanması gereken başka bir değer daha yokmudur kaçırdığımız gözümüzden ?

ReaL'in dediği gibi yine sapla saman birbirine karıştırılmış.

Kandil ile Sevgililer gününün bağlantısını anlayamadım. Ne, ne güne denk gelirse gelsin, bu demek değil ki, bir diğer şey unutulacak. Gözden kaçırmamak için bir yerinden tutacaksın o zaman kutlamak istediğinin.

Okyanusun dediği gibi Hıristiyan aleminden alınan herşeyden vazgeçin o zaman, ne duruyorsunuz?

Kandili kutlamak isteyen kandilini kutlar, sevgililer gününü kutlamak isteyen o günü kutlar.

Ne sevgililer günü umrumdadır, ne kandil.

Sevgilim beni hergün hatırlasın, günahımın affolacağını düşünerek tüm gece dua da edemeyeceğim. Sadece affedilecek bir günah işlememeye çalışacağım, tüm hayatım boyunca...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.