Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.11, 15:36   #48
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Geldi Geldi Forumumuzun Kalbi Geldi Aramıza Hoşgeldin ReaL

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Hoşgeldiniz Sayın ReaL.

Yazılanlara verdiğiniz yanıtlardan sizi gözüm pek tutmadı. Bu iyi mi, kötü mü diye sorabilirsiniz kendinize, sorun da... Cevabını ilerleyen zamanlarda zaten burnunuzdan fitil fitil getirerek veririm...

Şimdi efendim, ilk önce forum kurallarına bir göz atmanızı rica edeceğim sizden. Anladığınız üzere burası bayan ağırlıklı bir forum. Foruma girerken destur diyerek girmeniz sizin açınızdan iyi olur.

Açacağınız konular düzenli olmaz ise, hemen silinir. Ona göre siz şimdiden güzel bir konu açmak için gerekli olan tüm programları indirin bilgisayarınıza. Foruma aykırı yazılarınız silinir, eğer hala devam ederseniz sizi 2.5 gün forumdan uzaklaştırırım. Geri kalan buçuk gün ne olacak, diye soracak olursanız, o zaman diliminde de böylesine güzel bir foruma sizi tekrar geri almam için yalvarıyor olacaksınız büyük bir ihtimal.

Daha fazla uzatarak gözünüzü korkutmak istemiyorum. Aslında korksun da gözünüz.

Anlayacağınız benimle iyi geçinmeniz sizin lehinize olacaktır...

Yazdıklarımı okuduktan sonra yanıt verecek olursanız eğer, yanıtınızda işime gelmeyen yerleri kırpıklarım, haberiniz olsun.

E hadi bakalım madem geldiniz, hoş geldiniz...
Hep böyle bir konuşma yapmak istemiştin demi Lale

Artık ReaL in konusu var diye rahat rahat diyebilirsin

Şu yalvarıyor olacaksınız bölümünde koptum