Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.11, 15:48   #53
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

DarkAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1381
Ettiği Teşekkür: 19986
Aldığı Teşekkür: 19619
Rep Derecesi : DarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Geldi Geldi Forumumuzun Kalbi Geldi Aramıza Hoşgeldin ReaL

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Forumda topu topu 5-6 bay kişisi var... Karşı da koyamayız... İktidarı ele geçirdiniz bir kere.. Bay kişilerini hoş tutun, gideriz bak, giderizzzz... Sen de mi Fısıltı? (Tüm notlarımı alıyorum, bu bir tehdit değildir... )

Aba altından sopa göstermek bu olsa gerek
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı göster
ReaL, bırak Laleyi Banemin bile bizden olur bence bu konuda
Hem giderim de demiyor gideriz diyor
Açık bir şekilde tehdit var ama biz tehditten korkar mıyız hayırr

Ben azıcık tırstım sanki Lilicim çok üstüne gitmesek mi ilerde çok iyi yerlere gelebilecek potansiyelde bir üye gibi geliyor bana
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Hoşgeldiniz Sayın ReaL.

Şimdi efendim, ilk önce forum kurallarına bir göz atmanızı rica edeceğim sizden. Anladığınız üzere burası bayan ağırlıklı bir forum. Foruma girerken destur diyerek girmeniz sizin açınızdan iyi olur.
Açacağınız konular düzenli olmaz ise, hemen silinir. Ona göre siz şimdiden güzel bir konu açmak için gerekli olan tüm programları indirin bilgisayarınıza. Foruma aykırı yazılarınız silinir, eğer hala devam ederseniz sizi 2.5 gün forumdan uzaklaştırırım. Geri kalan buçuk gün ne olacak, diye soracak olursanız, o zaman diliminde de böylesine güzel bir foruma sizi tekrar geri almam için yalvarıyor olacaksınız büyük bir ihtimal.
..Ve bunları bu senenin en paylaşımcı ve en yardımsever üyesi seçilen LaLemiz söylüyorReaL cidden yeni bir üye olsa arkasına bakmadan kaçardı herhalde
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı göster
Hani var mısın yok musun yarışmasında çıkanlar burası çok zormuş görüldüğü gibi değilmiş diyordu ya senin ki öyle olmuş ReaL.
Anla yeni üyeler kırmızılı ve siyahlılardan neler çekiyor
Lilicim en sonunda afaroz edileceksin demedi deme