Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.11, 01:18   #4
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: İstanbul d-100 karayolunda Radar Uygulaması

Bir çözdüler bir çözdüler ki anlatamam.
Tamamen abuk subuk bir uygulamadır.Kimse çıkıpta hız kötü birşeydir gerekliydi demesin.Ben burada hız iyidir demiyorum ama İstanbuldan bu kadar kopuk yaşayan bir yönetim anlayışı olamaz herifler polis eskortlarıyla yolu aça gittikleri için vatandaşların nasıl yol aldıklarını bilmiyorlar.

Normal zamanda bile gitmekte zorlanan trafiğe birde 70 km hız sınırlandırması koyarsan İstanbul trafiğni 7/24 kabusa çevirirsin.
öndeki araç 7 km hızla giderken onun arkasındaki mecburen hızını 60-65 e indirecek böyle böyle devam edece ve sonuç 2 km arkasında trafik durma noktasına gelicek..

Kazaları engelliyeceklermiş peki ben size olacakları söyleyim 100 ile giden biri radarı gördüğü anda frene asılıncak onun arkasındaki de asılacak frene böyle böyle zincirleme kazalar tavan yapar artık..

Geçmiş olsun istanbul.Bu kararı alarak dahada keşmekeşe sebep olucak yetkilileri alkışlıyorum