Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.11, 22:49   #1
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Günün İçinden...

Tekrar Günün İçinden ile Merhaba…

Diyecek olursanız ki, eski konuya ne oldu? Yanıtı da şu olurdu; efendim eski konu bir arkadaşımızın gazabına uğradı. Adı lazım değil (ReaL).

Forumda ara ara temizlik yapılıyor ve güncelliğini yitirmiş olan haber konuları ayıklanıyor. Bizim konuyu da, haber konusu ile aynı kefeye koyan ve ismi lazım olmayan arkadaşımız, konuyu bir güzel işaretlemiş ve silmiş. Sildiğinin kendiside farkında değil. Ben konuyu arayıp yerinde olmadığını görünce, adres belliydi zaten. Hemen tepesinde bittim tabii. Ne kadar ''ben silmedim'' diye dayatsa da, sonunda konuyu onun sildiğini ona kabul ettirdim Madem neyin silinip silinmeyeceğini bilmiyorsun, elinin adminliği ile yönetici işine karışma diyerek bir sürü fırça atmaktan da geri durmadım.

Fırça atma kısmı gerçek değildi elbet, sonuçta hepimiz zaman zaman hatalar yapıyoruz. Kendisi benden daha çok üzüldü diyebilirim, canı sağolsun...

Mısır'da Husnu Mubarrak'ın istifasından sonra, Kahiredeki Tahrir meydanında haber yapan ABD li CBS bayan muhabiri 200 kişiye yakın erkek tarafından taciz ve darp edilmiş. 20 - 30 dakika arası süren taciz, muhabirin imdadına yetişen bir grup kadın ve 20 asker tarafından son bulmuş.

Şimdi biri çıkıp ''açarsa orasını burasını elbette taciz edilir'' diyebilir, hani bizim şu Selcuk üniversitesi İlahiyat bölüm başkanı profesörü ve ona hak verenler gibi. Ama kadının açtığı bir tarafı yok. Giymiş içine tişortunu, onun üzerine de ceketini, haber yapıyor. Tek suçu kadın olarak orada bulunmak ve etrafındaki erkek şeklinde bulunan bir sürü hayvanın (esas hayvanlar valla sizden özür dilerim) zorla vücuduna dokunma hakkını kendilerinde görmeleri.

Muhabir şu an ülkesinde ve hastanede tedavi altındaymış.

Kadın kadınlığını bilip evde otursun asli görevlerini yerine getirsin, neymiş öyle dışarıda çalışmak falan.... diyeceğimi sanıyorsanız, çok beklersiniz

Bekleyin birazdan gelir Banemin efendi...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
21 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.