Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.11, 23:12   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ne bekleteceğim yahu. Kaprisle işim olmaz, aha da geldim...

Diğer konunun forumda olmadığını görünce bende araştırmacı forumcu kisvemi giyip araştırmalara başladım.

Lale'nin de dediği gibi ismi lazım değil Real, forumda temizliğe girişmiş.

Hatırlayacağınız gibi Lale'nin memleketin hayvancılığına katkı için başladığı saçlarında bit yetiştirme işi bayağı bir dallanıp budaklanmış ve bitlerin bütün forumu istila etme riski doğmuş.

İsmi lazım değil Real ne yapsın? Basmış DDT yi...

Laleyi kurtardık ama bizim hala çekeceğimiz var.

O rektöre gelince. Adam haklı. Bundan sonra dekolte kıyafetlerinde üzerine, sigara paketlerindeki gibi uyarı yazıları olmalı.

Dekolte, taciz ve tecavüze neden olur...
Giyinme açık, profesör olmasın sapık...
Dekolte giymek, imandan çıkarır...
Varsa dekolten, ne yapsın Adem...

Çeşidi çoğaltıp, ütülemeyin, pamuklu, soğuk suda yıkayın gibi uyarıların olduğu etiketlere ilave edilebilir.

İşin gırgırı bir tarafa. Profesör bu açıklamayla tüm erkekleride potansiyel tecavüzcü kıvamına getirmiş.

Sapık esas bunlar ya! İçlerindeki pislik bir şekilde çıkıyor işte ortaya.

Sırtım ağrıyor, yorgunum, patronla kavga ettim.

Yeter.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.