Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.11, 21:14   #16
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Sırtım ağrımıyor...

Yazmak istiyorum buraya ama ne yazacağımıda bilmiyorum aslında. Siyasi olmasın istiyorum, ya da güncel bir olay sokmayayım araya.

Yağmur, gök gürültüsü, şimşek... Korkutuyor demek. Not aldım...

Şimdi sandalyenin tepesinde yelkindim yelkindim, içim bi hoş oluveğğğğdiiii.

Bir tarikata mı girsem ne yapsam? İyi yelkiniyorum.

Sahi ya bugün ben sarma pişirdim arkadaşlar. Etli yaprak sarma ve inanmayacaksınız ama ilk kez pişirmeme rağmen çok ama çok süper oldu.

Size de tarifini vereyim.

Evden çıkacaksınız öğlene doğru ve berbere gideceksiniz. Güzel bir saç-sakal tıraşından sonra annenizin evine kahve içmeye gideceksiniz.

Efendime söyleyeyim siz gelen kahvenizi höpürdetirken anneniz yanınızda sarmaya başlayacak sarmaları. Siz bu arada telefonla muhabbet ettiğiniz kişiye "cart" diye babanızı vereceksiniz. İkisi de şokta ve saçmalayarak konuşurlarken siz kahvenizi içmeye devam edeceksiniz keyifle.

Sonra anneniz "akşama beraber yeriz oğlum" deyince, "benim işim gücüm var. Bekar adamım ve haftasonu. Bir tabak sarmaya günümü değişmem" deyin.

Ana yüreği dayanamıyor. Hemen sardığı hazırları paketlemeye başlıyor ve nasıl pişireceğinizi de tarif ediyor bir yandan. Sonra paketi alıp evin yolunu tutun. Söylendiği gibi de yapabilirseniz pişirme işini valla çok güzel oluyor.

Çok yemişim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.