Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.11, 23:08   #19
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ahh Laleciğim, seni çok iyi anlıyorum. Ben de bir haftadır koca evde yalnızım, ev arkadaşlarım gelmedi henüz. Zaten korkardım, yalnızken daha bir korkuyorum. Bilgisayarım ne yaparsam yapayım açık oluyor yanı başımda. Korktuğumda birilerine bir şeyler yazıyorum msnden, rahalıyorum biraz olsun. İki yatağı birleştirdim. Bilgisayarım birinde duruyor, ben de diğerinde yatıyorum. Geceleri öyle uyuyorum Bir arkadaşım ben uyuyana kadar bekliyor msn'de, korkmayayım diye

Koskoca kız oldum, yaşıtlarım arasında anne olanlar bile var. Ben halen korkuyorum Varsın olsun, karanlıktan korkayım, yalnız kalmaktan korkayım. Sevmekten, iyilik etmekten, gülümsemekten korkmayayım da...

Şu sonbahar konusuna girdim yine. Müzik eskimiş yaralarımı deşti hemen. Onlar da hazırda bekliyorlarmış sanki, peeeh haspalarım

Günün içine girince içimdekiler dışarı çıkıyor (Ekşitmeyin yüzünüzü, hep iyi espriler yapacak değilim ya )
SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.