Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.11, 22:30   #4
Basakca
Müdavim

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 79777
Aldığı Teşekkür: 77685
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ünlü Heykeltraş Constantin Brancusi (1876 - 1957)

Ünlü heykeltraşın sanatının soyut olarak nitelendirenlere karşılık sanatının soyut olmadığını belirtmektedir.Ve şöyle der;

“Çalışmalarımı soyut olarak nitelendiren bazı embesiller var. Onların soyut diye adlandırdıkları, “en gerçek” olandır. Çünkü “en gerçek olan”, dış görüm değil fikirdir, “şeylerin özü”dür”.
Ellerine sağlık,teşekkürler Oki'ciğim....

Konuyu bende hazırlamıştım.Tamda bölüme koymak üzere iken annem çağırdı ona gitmek zorunda kalmıştım.Döndüğümde hazırladığını görünce "bu kız benim aklımdan geçenleri mi okuyor ne?" dedim kendi kendime....

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.