Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.11, 16:32   #21
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Hay senin boyun devrilmesin Ercoooo!

Yahu bu nasıl bir şarkı yapmaktır? Her dakika dilimde desem yalan değil. Trafikte, okulda, evde… Her yerde.

Bu şarkının dilime düşmesinde önayak olan arkadaşımıza da en güzel dilerlerimi sunmadan edemiyeceğim

Tam Antalya’da artık bahar geldi, bahçedeki kayısı ağacında tomurcuklar belirdi derken, sanki her şey geri gitti gibi. Cuma gecesinden beri hava bozdu, hani şu malum şimşekli geceden (bkz mesaj 14)… Bugün yine yağmur var Antalya’da. Sevmiyorum şu nemli havayı.

Trafik yağmurda neden allak bullak olur onu da bilemem. Kuru havada gaza dayanıp, en iyi şöför benim diyenler, yağmurlu havada da gösterin hünerinizi hadi. Hızlı gidin demiyoruz, kurallara göre gidin, tıkanmasın yollar.

Kılıçdaroğlu merdivene ters binmesine pek keyiflenenlere vermiş cevabını ‘’sen dört kişinin tuttuğu attan düştün, biz sana bir şey dedik mi?’’. He valla dedik mi? Hatta birde atın çiftesini yedin malum yerine, o günden sonra bir sorun olup olmadığını merak edip sorduk mu? Arabada kaldın balyozla arabanın camını kırdılar. Açtırmasınlar Kılıçdaroğlunun ağzını…

AKP seçim tarihi için TBMM Başkanlığına teklif sunmuş. Neden zahmet ediyorlar ki bir şeyleri sunmak için, tarihi zaten belirlediler. İş olsun, torba dolsun.

Emekli Albay Mustafa Levent Göktaş delil olarak sunulan DVD nin odaya gizlice konulduğunu iddia etmiş.

Mümkündür… Birçok medeni ülkelerde bakanların bile ‘’ben eşcinselim’’ diyerek açıklama yapıp, özgürce işine devam ederken, benim ülkemde dürüstçe eşcinsel olduğunu itiraf eden Trabzonlu hakeme artık iş verilmiyorsa, her şey mümkündür.

Ne alaka şimdi dime, delil ile eşcinsellik itirafı?

Yalan söyleseydi hakem, sahtekarlık yapsaydı, delilleri karartıp federasyonu kandırsaydı.

Sevdiğimi aldım, hahahayyyy.... Dediğimi yaptım hahahahayyy...

Offf yine bu şarkı
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.