Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.11, 22:21   #23
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Lale, gündemin nabzını çok iyi tutmuş ve yansıtmışsın.

"Eyvah eyvah bana birşey kalmamış" dedim...

Eyvah eyvah...

Adı; Hüseyin... Saf, temiz ve sevilen biri... Dedesi ve ninesinin yanında büyümüş ve Klarnete iyi üfleyen biri...

Adı; Firuzan... Feleğin çemberinden geçmiş bir şarkıcı. Ama o çemberden geçerken içindeki insanı dışarıda bırakmamış...

Samimi, sıcak, tertemiz bir aşk, çıkarsız dostluklar, küçücük bir çocuğun kendiyle beraber büyüttüğü, eksik kalan bir başka sevgi...

Espriler ise günlük hayatımızın içinde olan çok tanıdık ve bildik şeyler.

Usta oyuncuların gözümüze soktukları harika ve insan karakterler...

Ata Demirer...
İğrençleşmeden, küfüre bulanmadan, seviyeyi düşürmeden nasıl güldürülebileceğini ve güldürürken bile değerlerimizin nasıl ortaya konulacağını çok güzel göstermiş...

Filmi çok sevdim. İçimden paylaşmak geldi düşüncelerimi...

Hem adı da Hüseyin'di...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.