Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.02.11, 20:49   #34
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Yahu benim bahsettiğim Anguslar Yozgat'lı değil, yanlış hatırlamıyorsam Giresun'luydu.

Koca Yozgat valisi Anguslara at muamelesi yapmış. Ben onun kadar bilemem tabi ama benim bildiğim ayaklarından sakatlanan atları vururlardı. Koca vali ve Hökümet kaynaklı haber. İtirazım yok...

Senin o bitler yüzünden ilk "Günün içinden" konusu temizliğe kurban gitmişti. O bitlerine söyle yayılmasınlar yine ortalığa. Realin DDT sinin ayarı yok. Demedi deme.

Bülent yine ..nelik yapmış... Kıskandrımasa olmaz milleti...

Benzin fiyatı yine 4 lirayı geçmiş. 2 sene önce petrolün varili 150 dolara çıktığında, TL karşılığı 183 liraymış.

Şu anda petrolün varili 98 dolar, TL karşılığı 153 liraymış.

2 sene önce pompa fiyatları 3.34 lirayken bugün pompa fiyatları 4 liranın üzerinde.

2 sene önce çok daha pahalı alınan petrol, çok daha ucuzmuş.

Bugün çok daha ucuza alınan petrol, çok daha pahalı...

Biri bizi düdüklüyor... Haberiniz olsun dedim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.