Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.02.11, 21:37   #1
Dolunay
Tam Üye

Dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 70
Ettiği Teşekkür: 424
Aldığı Teşekkür: 1702
Rep Derecesi : Dolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Bir yardım daha:)

Evet bilen biliyordur ben biraz müzikle haşır neşir bir arkadaşım 6 yaşımdan bu yana keman çalıyorum. Şimdi geleyim asıl konuya; Kendime yeni bir şeyler daha katmak istiyorum piyano gibi, ama piyanodan anlamam internette baktım en düşüğü 3 milyardan başlıyor bunların. iyi bir şey alayım desem internete göre dijatale 7 milyar vermem lazım. Bilen bir arkadaş varmıdır forumda ya da tanıdığı müzik ensturumanı satan.. dijital ama akustiğin sesine yakın derecelendirilmiş çekiç aksiyonlu tuşlara sahip kalite ama bütçeye uygun bir piyanoyu ne kadara alabilirim. Yani illaki birinin tanıdığı müzik ensturumanı satıyordur değil mi yardımcı olursanız sevinirim.

Gözümü Boyamaya Çalışma !

Benim Dünyam Zaten Rengarenk !!
Dolunay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Dolunay'in Mesajına Teşekkür Etti.