Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.11, 17:55   #223
tufan2006
Gerçek Üye

tufan2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 2026
Aldığı Teşekkür: 2086
Rep Derecesi : tufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
tufan2006 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2011

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Orjinal Mesaj Sahibi tufan2006
esen kalınız

ve

iyi akşamlar,

ben çıktım, gittim.

hatta sanalda yok oldum.

Orjinal Mesaj Sahibi tufan2006
esen kalınız

ve

iyi akşamlar,

ben çıktım, gittim.

hatta sanalda yok oldum.
Sanal kelimesi ağzına pelesenk olmuş ama bizler birer canlı yaratığız, yani pc de veya ps de yaratılmış karakterler değiliz, bir çoğumuz birbirini canlı görme imkanı da oldu..

Kısaca, canlı - kanlı insanlarız..

herhalde esen kalınız , iyi akşamlar dileklerimi pc de yaratılmış grafik karakterlere demiyorum ReaL arkadaş, hani eski bir söz var ya dervişin niyeti neyse zikri de oymuş kusura bakma arkadaşım bu sözü çokta üzerine alma ama bu uyarın için kullanmak zorunda kaldım. herkesin bir tarzı var ben klasik cümleleri çok kullanmayı sevmiyorum. forumda zaman geçtikçe daha iyi anlaşılacaktır.

Eflatun
tufan2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz tufan2006'in Mesajına Teşekkür Etti.