Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.11, 19:30   #228
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2011

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi tufan2006 Mesajı göster
herhalde esen kalınız , iyi akşamlar dileklerimi pc de yaratılmış grafik karakterlere demiyorum ReaL arkadaş, hani eski bir söz var ya dervişin niyeti neyse zikri de oymuş kusura bakma arkadaşım bu sözü çokta üzerine alma ama bu uyarın için kullanmak zorunda kaldım. herkesin bir tarzı var ben klasik cümleleri çok kullanmayı sevmiyorum. forumda zaman geçtikçe daha iyi anlaşılacaktır.
Üzerine alma diyorsun da, diyeceğinden de geri kalmıyorsun.. Bu tür yakıştırmaları kendince uygun görüyor isen o senin saygı görüşüne uygun demektir... Kusuruna baktım bile...!!!

Bu tür benzetmeleri bir yere kadar görmezlikten gelirim.. Ama bir yere kadar...

Haa bu arada bu sitede şartlar eşit, silahlarımız klavyelerimiz.. Bu nedenle hiç bir kimse siteden
(Hakaret olmadıkça) uzaklaştırılmış değil... Bir söz ederken, ne anlama geldiğini da düşünüp tartmak gerekir...

Evet forumda daha çok bulunduğun zaman sanal ne, gerçek ne anlayacaksın, umarım anlayacak kadar burada zaman geçirirsin...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.