Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.11, 19:47   #36
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177619
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Günün İçinden...

Gitsin, gitsin de, adam olup geri gelsin, buralarda askere gitmeyeni adam yerine koymuyorlar...

Eskiden askerlik çok ama çok daha zordu.. Heryerden su fışkıran İskenderun gibi bir yerde sabah kalkıyorsun musluklardan su akmıyor... Ama her gün sinek kaydı traş olmanı da istiyorlar... Nereden bulacaksın suyu da traş olacaksın? Elimde küçük bir tas bir km kadar uzaklıktaki süs balıklarının bulunduğu 1,5 metrekarelik bahçede bulunan havuzdan su alıp onunla traş oluyordum...

Bazen oraya gitmeye üşenip, traş olanların atık suyunu üfleyip, kesilmiş atık kılları sağa sola gitmesini sağladıktan sonra traş fırçamı bandırıp çekip ıslatıyordum... Şimdiki gibi traş köpükleri ne gezer?

Hiç unutmuyorum, botumun biri 42 diğeri 43 numaraydı

(Sıfır değil tabi ki kullanılmış ayakkabı...) Neyseki ayaklarıma bir rahatsızlık geçmedi, zaten botları kolonya ile yıkamıştım...

* * *

Sayılı günler çabucak gelip geçti..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.