Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.11, 21:01   #37
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Şimdi, bir gün, bennn, askerdeyken...

Tamam! korkmayın! taarruz geçti. Sarmayacağım anılarıma, sadece şeyi anlatacağım... (Yahu harbiden insanın anlatası geliyor)...

Şimdi bu sayfayı yeni açan Forumdaşlarımız için...

Neden böyle denir? Radyo veya televizyonda canlı program sunanlar "Radyoyu/televizyonu yeni açan seyircilerimiz için" diye kurdukları cümleden sonra o ana kadar anlatıklarını tekrarlamaya başlarlar. Öyle bir grup var demek ki!. Radyosunu yeni açanlar grubu ve bunlar programların belli bölümlerinde "cart" diye radyolarını açarlar. Ya da sunucu denen zat-ı muhteremin dağarcığında yeni bir şey kalmamıştır ve tekrara bahane olarak kullanırlar bunu.

Bana da neyse?

2012 Avrupa şampiyonası Polonya ve Ukrayna da yapılacak.

Bir grup eşcinsel Polonya federasyonuna başvurarak kendileri için ayrı bir tribün istemişler.

Eğer Polonya federasyonu bu başvuru olmadan bir açıklama yapıp deseydi "eşcinseller için ayrı bir tribün olacak". Bu grup kıyameti koparırdı bizi dışlıyorsunuz diye.

Smy kuzenine hayırlı teskereler dilerim...

Ben teskere almama 1 ay kala nöbetçi çavuş kolluğu tutuyordum.

Sonra...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.