Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.11, 21:55   #38
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ben LaLe'yi bekleyeyim... O'nun da belki askerlik anıları vardır...

E biliyorum LaLe bir hanfendi, en azından yavuklusunun anılarından pasajlar sunabilir...

Kim açtı bu askerlik muhabbetini yahu..

Öyle bir anılarım varki anlatılmaz yaşanır, o nedenle çok samimi arkadaşlarıma dahi anlatmam, anlatamam... Abarttığımı sanmaları çok mümkün...

* * *

Bugün olduğundan daha da çok yorgunum.. 13 saatlik yorucu bir görevden sonra 2 saatlik bir uykudan sonra yakın bir arkadaşımın annesinin cenaze törenine katıldım...

Haliyle mezarlığa da gittim... Birçok değişik yaşlarda insanların ebediyene kadar istirahat ettiği yerdeydim.. Kendime yer beğenme lüksüm yoktu, zira o mezarlıkta yer kalmamıştı... (Ancak soyismini taşıyan eskiden defnedilmiş biri var ise ne ala)

Gerçi ölümü hiç aklımdan çıkarmam, ona göre de yaşamaya çalışırım... (Deneyin, iyi insan oluyorsunuz )

Otomobilde mezarlıktan dönüşte sohbet yine sürüyor tabiki, hayat devam ediyor neticede...

- Çocukluk berberim anlatıyor: 60 yaşlarındaki bir arkadaşı, doktora görünmüş.. Tetkikler sonucu doktor söz konusu o arkadaşına; "on yıl daha yaşarsın" deyince, doktorun ellerini öpmüş, çok sevinmiş... "Hay be, on yıl daha rakı içip mezelerden tadacağım" diye nerdeyse nara atmış...

Gençler son pragrafı iyi okusun...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.