Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.11, 23:58   #39
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Sanki kendisi televizyonda ve radyodaki her programı baştan dinler gibi, ortalarda cart diye açanlara laf atmış. Yahu kaç kişi var her programı taa başından izleyen, sabah programlarını kaçırmayan hanımlar hariç.

Şimdi laf televizyondan açılmışken kafamda ne hikmetse filmler belirdi. Benim anneannem çok güzel film izler. Onun da hoşuna gidecek film alırım ve kuruluruz televizyon karşısına. Çayını çoktan demlemişimdir (hergün 3 - 4 kere çay demlenmezse o günü güzel geçmiş saymaz kendisi), sonra koyarım filmi DVD ye. Anneannem kırdılı vurdulu filmleri sever. Yanlış okumadınız, hele ki Cüneyt Arkın'ın o eski filmlerine rastgeldiğinde onu kapı aralığından gizlice izlemenizi çok isterdim. Kendini o kadar kaptırırki filme, Cüneyt adama vurdukça ''ohhh evladım, ellerine sağlık, bir tane daha vur'' diye Cüneyt'i gaza getirir.

Neyse, biz DVD mize dönelim. Film başladıktan yarım saat sonra anneannem koltukta yamulmaya başlar. Ya oturduğu yerde kafası aşağı doğru ani bir düşüş yapar ve uyanır, ya da koyar yastığı koltuğun başına uzanır, uyur. Arada bir uyanır ve sorar ''adam kasada aradığını buldu mu?''. Ohooo o sahne geçeli çok oldu anneanneciğim. İzlemeye devam ederken tekrar uyur ve uyanır, yine filmi uyumadan önce bıraktığı yerden soru sormaya başlar

Şimdi neden başladım ben anneannemin nasıl film izlemesini anlatmaya? Hehhh tamam buldum. Banemin demişti ya,

''Radyo veya televizyonda canlı program sunanlar "Radyoyu/televizyonu yeni açan seyircilerimiz için" diye kurdukları cümleden sonra o ana kadar anlatıklarını tekrarlamaya başlarlar''

diye. Kendimi bir an o sunucuların yerine koydum da.Demek ki arada cart diye girenler oluyor ve tekrar mecburiyeti doğuyormuş.

Sevgili ReaL, Lale en azından yavuklusunun askerlik anılarından pasajlar sunar demişsin, demişsin de ben hangi birininkini anlatayım şimdi

Gidin başımdan...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.